Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

11 juuli 2020

Seiklejate suvepäevad 2020 - Abruka ootab! ;)

Sellel aastal toimuvad Seiklejate Vennaskonna suvepäevad 31. juuli - 2. august.

Suvepäevad toimuvad Abruka saarel (https://abruka.ee/). Vaata SIIT kus Abruka asub :)

Suvepäevadele on oodatud kõik Seiklejate Vennaskonnaga projektides käinud osalejad, meie sõbrad ja need, kes on muidu huvilised. Ootame nii neid, kes osalesid meie kõige esimestes projektides 2004-2005, kui ka need, kes alles tulevikus plaanivad osa võtta (ja muidugi kõik seal vahepeal). Tulla võib üksi, koos sõbrade või kaaslasega. Vanusepiirangut ei ole, kuid alla 18-aastastel võiks grupis olla keegi täisealine. 

Oleme planeerinud, et osalejaid on maksimaalselt 30. Osaliselt katame suvepäevadega seotud kulud meie, osaliselt palume panustada ka osalejatel. Osalustasu on 25 € (kui see on sinu jaoks liiga palju, anna teada ja üritame leida lahenduse), selle eest on tasuta majutus (kohti majas jätkub 23-le kiiremale, teistel võimalus ööbida oma telgiga), toit (meie ostame toidumaterjali, kuid süüa teeme koos ise tiimidena kohapeal), tegevused saarel (ekskursioon kastiautoga, saun) ja paadisõit saarele ja tagasi Kuressaarest. Osalejatel tuleb ise jõuda Kuressaarde - ilmselt kõige mõistlik oleks omavahel arutada ja kui võimalus tulla autodega (loome Facebooki grupi - saab arutada!). Samas võimalik kasutada autojagamise teenust, tulla bussiga Tartust, Tallinnast või Pärnust (vt tpilet.ee) või lausa lennukiga (https://sll.flights/timetable/kuressaare.html). 


Saabumine on 31. juuli (kell 17.00 Kuressaares!) ja lahkumine 2. august. Paindlikkust väga palju ei ole (ühes paadis peab paaditäis inimesi olema :D), kuid teatud juhtudel on võimalik ka mõned erandid (nt kui paar inimest soovib tulla hoopis laupäeva hommikul, siis sõidab ka liinipraam). 

Oleme planeerinud erinevaid tegevusi, nt teha kastiautoga ekskursioon, väike matk, saun, mõned töötoad jne. Paku kindlasti välja ka ise tegevusi! :)

Kuuldavasti toimuvad samal ajal ka Abruka kodukohvikute päevad :)

REGISTREERI ENNAST SIIN ASAP, meil on vaja teada, et oled tulemas! Voodikohti jätkub 23le kiiremale, maksimaalne osalejate arv on 30! Kui oled registreerunud, kinnitame su osaluse, palume üle kanda osalustasu ning kaasame sind privaatsesse suvepäevade gruppi. Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar