Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 mai 2012

Noortevahetus Poolas 20-29.juuni 2012

20-29. juuni toimub Poolas noortevahetus spordi teemal (sport kui abivahend ennetamaks noorte terviseprobleeme ning toetamaks tervislikke eluviise). Kokku tuleb 36 noort Eestist, Poolast ja Bulgaariast ning koos viiakse läbi erinevaid sportlikke tegevusi, mänge, arutelusid, töötubasid ja korraldatakse ka väljasõite. Projekt toimub looduslikult kaunis Põhja-Poolas.

Eesti noortele on 12 kohta + 2 grupijuhti. Vanusepiirang noortele on 13-30. 
Rahalised tingimused: ise tuleb katta 30 % reisikuludest, seda nii suunal Eesti - Poola kui näiteks Varssavist  projekti toimumiskohta. Kõige odavam on minna Poola bussiga, piletihindasid saab ise vaadata siit: www.ecolines.net ja http://www.luxexpress.eu/en. Hetkel on hinnad kampaaniaga 30 eurot edasi-tagasi ja tavahinnaga 44 eurot edasi-tagasi.   Lisaks on omakulu reisikindlustus (ca 10 eurot).  Kohapeal on tasuta majutus, kohpealsed tegevused ja 3 söögikorda päevas. 

Kui oled huvitatud, kirjutada aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com, lisa oma nimi, sünniaeg, telefon ja asukoht. Osalemiseks peale vanuse kriteeriume ei ole, on vaja vaid julgelt pealehakkamist.

Osalejad leitud.  

1 kommentaar: