Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 september 2012

Noortevahetus Hispaanias! (Osalejad leitud)

Hispaanias, Madriidis toimub noortevahetus 2-11 november, mille teemaks on diskrimineerimise ennetamine, noorte töötus ja multikultuursus. Kohal on noored Hispaaniast, Eestist ja Rumeeniast. Eesti noortele on kokku 13 kohta (vanus (15/18-25) + üks koht grupijuhile (vanusepiiranguta). Endal tuleb katta 30 % reisikuludest ja kulutused reisikindlustusele (max 10 €) ja toidule/joogile Eesti õhtu jaoks.  Alguses tuleb pilet osta ise (100 %), kohapeal saab 70 % tagasi. Hetke seisuga (võib muutuda) on pileti täishind 210 €. 

Loe projektist lähemalt: https://docs.google.com/open?id=0B_Z8714EpcR0Mnc2aE82aThVUjQ (siin on kogu info).

Eesti osalejad:

Andrea A.
Helena A.
Jane T.
Kerli K.

Lauri L.
Maria P.
Mariliis L.
Mariliis P.

Valeria M.
Hiie-Helen R.
Iris V.
Sulev S.
Mirjam R

Fred P.

(Juhul kui te ei ole saanud kinnitavad maili, siis kontrollige oma ankeedis olevat e-maili ja seejärel kirjutage: seiklejate.vennaskond@gmail.com).

7 kommentaari:

 1. Mulle jäi see vanus natuke arusaamatuks (15/18-25), et kas mina, 17-aastasena saaksin tulla? :)

  VastaKustuta
 2. ilmselt saab ja pole probleeme, praegu ongi täpsustamisel (see tuleb lihtsalt korraldajatega kokku leppida).

  VastaKustuta
 3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 4. tere, kinnitus on saadetud e-mailidele, mis on pandud ankeedidesse, nii et vaadake üle, et seal ikka õiged mailid on:)

  VastaKustuta
 5. tere, kõigepealt tahtsin kiita sellise noorte organisatsiooni tegevust ja olemasolu . Juba ammu olen otsinud aktiivse noorena mingeid vabatahtlikke projekte kus kaasa lüüa ja ennast harida.Kuid silma jäänud ainult yfu vahetused ja hirmkallid välismaa vabatahtlikud organistasioonid. Aga tekkis selline mure , et kui mina tahaksin projektis kaasa lüüa peaksin lihtsalt täitma ankeedi ja jääma ootele kas ma olen sobiv kandidaat? Või kuidas asi täpsemalt käib ?

  VastaKustuta
 6. Tere, niimoodi see just käibki. Hetkel on Hispaania projekti osalejad juba leitud, kuid hetkel käib kandideerimine näiteks kolme Rumeenia projekti.

  VastaKustuta