Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 juuli 2015

Koolitus Sardiinias

22.-29. juuli toimub Sardiinias, Itaalias seminar, mille eesmärgiks on jagada häid praktikaid noortega töötamise valdkonnas, eriti sellest, kuidas aidata noortel siseneda tööturule. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noorsootöötajad ja noortejuhid (21+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360  ulatuses

Tutvu projekti infopakiga SIIN.  
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 2. juuliks 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar