Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 juuli 2016

EVS vabatahtlik teenistus Itaalias

Otsime 1 EVS vabatahtlikku Milanosse, Itaaliasse teenistusse, mis algab 1. september 2016 (kestvus 10 kuud). Projekti töötab vabatahtlik lastega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit (150 €/kuus), tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha (115 €). Kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (pre-departure, on-arrival, midterm, annual EVS event), online keelekursused ja EVS vabatahtliku kindlustus. 

Projekti info asub SIIN.

Kandideerimiseks koosta oma motivatsioonikiri ja CV (inglise keeles) ja saada aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja candidature@associazionejoint.org Ära saada kirju eraldi, vaid lihtsalt üks kiri mõlemale aadressile korraga (nii saame jälgida, et ka partnerid on saanud kirja samal ajal kui meie). Peale dokumentide saatmist võib vajalik olla skype vestlus vastuvõtva organisatsiooniga. 

Kandideerimine kuni 25.07.2016 (kaasa arvatud).

Selleks, et osaleda antud projektis, ei tohi kunagi olla teinud pikaajalist EVSi (rohkem kui 2 kuud).  Pikaajalist EVSi saab teha ainult 1 kord elus.

Juhul kui osutud valituks, tuleb vabatahtlikul ka osaleda Seiklejate Vennaskonna poolses ettevalmistuses (kokkuleppel).

Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused). 

1 kommentaar: