Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 september 2017

EVS vabatahtliku projekt “Rural Europe” Itaalias

Otsime EVS vabatahtlikku Passignano sul Trasimeno' sse, ItaaliasseTeenistus kestab 1. oktoober 2017 - 1. aprill 2018. Projekti teemaks on projektikorraldus ja keskkond. Kandideerima on oodatud 18-25 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tagatakse toitlustus, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Vaata projekti infot SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 16. september 2017.  Kandideerimiseks täida ANKEET ja saada oma inglise keelne CV (koos pildiga) paralleelselt aadressidelesve@associazionekora.it ja evs.seiklejad@gmail.com  

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar