Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 veebruar 2018

Euroopa vabatahtlik teenistus Transylvanias Rumeenias

Otsime EVS vabatahtliku Transylvania'sse, RumeeniasTeenistus algab 1. märts 2018 ning kestab 6 kuud. Projekti teemaks on online raadio haldamine (võib kandideerida ka muudele teemadele aga eestlastele on põhiliselt mõeldud raadio ning mujale on väiksem võimalus osutuda valituks). Kandideerima on oodatud 17-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (60 € /kuus), toiduraha (120 € /kuus) ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN ja  SIIN

Kandideerimise tähtaeg on Kandideeri kohe. Kandideerimiseks täida ANKEET ja saada see koos oma motivatsioonikirja ja inglise keelse CV'ga samaaegselt (sama emailiga, ära eraldi saada) aadressidele evs.seiklejad@gmail.com ja susanne.rosmann@4yougend.at

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar