Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 juuni 2018

Lühiajaline Euroopa Vabatahtlik Teenistus ''Language and Cultural Challenge'' Ungaris

Otsime EVS vabatahtlikke Szeged'i Ungarisse, mille 
teenistus  
kestab täpselt 1 kuu, 15.07 - 15.08.  Projektis tehakse keele töötubasid ja korraldatakse palju erinevaid üritusi noortele, projekti eesmärk on kultuuride vaheline õppimine. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on nädalane söögiraha 37,5€ ning kuu alguses antakse ka taskuraha 160€. Kaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN!

KANDIDEERI KOHE! Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri:  evs.seiklejad@gmail.com ja evs@talentumonkentes.hu (Saada ühe meiliga, mitte eraldi)
Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud nii lühiajalist EVS'i kui ka pikaajalist EVS'i. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar