Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 september 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus “Volunteer for Change” ASHA keskuses

Otsime EVS vabatahtlikku ASHA keskusesse, Suurbritannias. Teenistus algab  9. oktoober 2018  ja kestab kuni 10. august 2019 Projekti teemaks on töö keskuses mitme erineva tegevusega - loe lähemalt infopakkistKandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Eesti osalejatele on 1 koht. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab vabatahtlik taskurahaKaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN ja SIIN.

Kandideeri kohe! Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV, motivatsioonikiri ja täidetud ANKEET (sama e-mailiga) aadressidele


Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle 2 kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar