Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

14 august 2019

Algas projekt "Kuhu ja Kuidas Edasi?“

Algas projekt "Kuhu ja Kuidas Edasi?“, millega soovime seada endale konkreetsed eesmärgid, kuhu ja kuidas minna edasi. Tahame kaasata oma noored, et üheskoos seada eesmärgid kuhu poole areneda. Sellele eelnevalt tahame üle vaadata oma senise mõju ja saavutused ja analüüsida noorte, noorsootöötajate ja partnerite tagasiside põhjal senist tegevust. Selleks teeme põhjaliku küsitluse, et mitte ainult kaardistada oma senist mõju, vaid ka uurida, mis on meie sihtgrupi vajadused, ja kuhu nemad arvavad, et me peaks edasi liikuma. Anna oma tagasiside siin:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6pembPU_5_fqyRDiBjE72lG2VqDHWDj5Q_ucXYvhTWUAy6A/viewform


Seejärel kutsume kokku 25 aktiivset noort, kes on meie tegevusega seotud ja panustanud vabatahtlikena ning analüüsime üheskoos mitmepäevase koolituse raames, kuidas minna edasi ning üheskoos koostada arenguplaani järgmiseks kolmeks aastaks. Samuti aitab tegevus meil tugevdada oma võrgustikku ning meie aktiivsed noored saavad ise seada suunad organisatsiooni tulevikule.


Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital summas 4000 eurot. Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar