Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 oktoober 2019

Euroopa Solidaarsuskorpuse Projekt "Service Renforts" Belgias

Pildiotsingu Marche-en-Famenne. tulemusOtsitakse vabatahtlikke Marche-en-Famenne'i, Belgias Projekti teemaks on vaba aja tegevuste korraldamine vaimse puudega inimestele. 

Teenistus algab 1. veebruar 2020  ja kestab kuni 31. jaanuar 2021 Eestist otsitakse 1 vabatahtlikku.
Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. 


Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha.

Kaetakse ka sõidukulud 275 € ulatuses
Projekti kohta loe lisa SIIN.

Kandideerimine kuni 08.11.2019!

Kandideerimiseks saada oma inglisekeelne CV, motivatsioonikiri ja kandideerimisvorm (leitav infopaki lõpust ühtse meilina (Pealkirjaks märgi “Service Renforts”) evs@compagnonsbatisseurs.be ja   seiklejate.vennaskond@gmail.com 


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar