Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 detsember 2019

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "IES PABLO PICASSO" Hispaanias

Otsitakse 2 vabatahtlikku Malagasse, Hispaaniasse. Vabatahtlikud töötavad põhikoolis noortega vanuses 12-18. Loe täpsemalt projekti lisainfost.

Projekt kestab 9 kuud. Teenistus algab  1. september 2020 ja kestab kuni 30. juuni 2021.
Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha.
Kaetakse ka sõidukulud
Projekti kohta loe lisa SIIN

Kandideerimine kuni 20.12.2019!

Kandideerimiseks täida ANKEET (lisa kindlasti oma CV ja motivatsioonikiri ning pilt) ja saada oma inglisekeelne CV ja motivatsioonikiri (pealkirjaks märgi "IES PABLO PICASSO") seiklejate.vennaskond@gmail.com 

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar