Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 veebruar 2014

Kandideeri EVS vabatahtlikuks Gruusias!Projekti kirjeldus:


The project "European House in Guria" will take place in Western Georgia, Guria region and will host 4 volunteers with 6 months from Baltic countries (Latvia, Lithuania and Estonia), the volunteers will deal with youth activities, local community projects for the children and young people in the city Ozurgeti as well as in nearby rural areas. The hosting organisation plans to create a common European space (HOUSE) in the fields of project, where the meaning of European citizenship will be aware, histories and traditions of Baltic and other European countries gathered and poster to the development of Georgian youth to use European ways of nonformal and formal education and active participation, to contribute to civil society and local community development.


The project is directed also on the development of solidarity, promotion of importance cultural diversity and mutual understanding among young people, recognize the value and importance and raise awareness for voluntary work, the importance of active civil society, raise intercultural understanding. Wide range of the activities (workshops, information campaigns, cultural, education events) will help the participants of project to find new contacts, develop the steps for personal development and professional carrier and be the Europeans despite of originality of nations.

Kandideerimine on lõppenud!Projekti kestvus on 01.03 - 01.09.2014 (saabumine projekti tegevuskohta märtsi seitsme esimese päeva jooskul). Projektis osaleb kokku 4 noort (2 Eestist, 1 Lätist, 1 Leedust), kuid Seiklejate Vennaskonna poolt saame saata 1 vabatahtliku. Projekt on rahastatud Euroopa Noored Euroopa vabatahtliku teenistuse programmi raames st. et vabatahtlikul on projekti ajal tasuta majutus ja toit, ning kaetakse ka 90 % reisikuludest. Enne vabatahtlikuks minekut toimub Seiklejate Vennaskonna poolne ettevalmistus ning peale saabumist saabumisjärgsel koolitusel Gruusias. 

Vabatahtlik töö toimub 30-38 tundi nädalas, 5 päeva tööl, 2 vaba.  

Vabatahtlik saab ka iga kuu taskuraha, mille suuruseks on 80 €, ning lisaks raha toidu- ja sidekuludeks (ca 100 €). 4 vabatahtlikku elavad üheskoos neile renditud korteris. 

Kandideerida vabatahtlikuks saavad 18-30 aastased noored ning valiku tegemisel on kõige olulisemaks kriteeriumiks vabatahtliku motivatsioon. Kasuks tuleb ka vene keele oskus algtasemel. 

Kandideerimiseks tuleb saata oma CV ja motivatsioonkiri (mõlemad inglise keeles) aadressile: evs.seiklejad@gmail.com 21. veebruariks 2014. Motivatsioonikiri võib olla ka video vormis, ning kindlasti tasub lisada endast ka pilte :) Vabatahtlikul tuleb valmis olla intervjuuks, mis toimub Tallinnas vahemikus 24.-26. veebruar (erandkorras võimalik videointervjuu). Kandideerida on mõtet ainult juhul, kui oled 100 % kindel, et ta tahad ja saad kindlalt osaleda projektis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar