Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 veebruar 2014

Noortevahetus Gruusias keskkonna teadlikkusest

10.-17. aprill toimub Kobuletis, Gruusias noortevahetus, mille teemaks on keskkonna alane teadlikkus ja kultuuride vaheline õpe. Eesti osalejatele on 4 kohta (vanus 18-25). Kohal on lisaks Eestile osalejad Armeeniast, Bulgaariast, Itaaliast, Moldovast, Poolast, Rumeeniast, Türgist, Ukrainast ja Gruusiast. Osalemine noortevahetuses on tasuta (majutus, toit, tegevused), ise tuleb alguses osta piletid, millest 70 % saab tagasi. Piletid Gruusiasse maksavad ca 300 €, seega omakulu on umbes 90 €. Kandideerimiseks täida ära ANKEET enne 20.02.2014 (kaasa arvatud). 2 kommentaari:

  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  2. Kas kõne all oleva noortevahetuse kohta rohkem infot pole? Näiteks milliste meetodite kaudu ja abil keskkonna-alast teadlikkust käsitletakse? :)

    VastaKustuta