Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 juuni 2014

Koolitus Saksamaal - kuidas kirjutada näidendeid, et aidata kaasa diskrimineerimisega võitlemisele noorsootöös?

25. juuli - 2. august toimub Potsdamis, Saksamaal koolitus, mille teemaks on näidentite kirjutamine. Koolitusel uuritakse, kuidas saab ise luua näidendeid ja kasutada neid diskrimineerimise vastaseks ennetustööks. Eesti osalejatele (18+) on kaks kohta. Koolitusel on osalejad peale Eesti veel Saksamaalt, Bosnia ja Herzegovinast, Horvaatiast, Rumeeniast, Venemaalt, Poolast, Tšehhist, Albaaniast, Makedooniast, Bulgaariast, Kreekast, Maltalt, Türgist, Portugalist, Hispaaniast, Armeeniast ja Gruusiast. Osalemine koolitusel on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennukipiletid 275 € väärtuses. Hetkel maksavad piletid Tallinnast Berliini 223 €, seega saab 100 % reisikuludest tagasi! Kandideerimiseks täida ära ANKEET enne 01. juulit (kaasa arvatud). 


Veel projektist: During our last very successful theatre training courses we realized, that not only acting and discussing about theatre plays, but also writing them ourselves is a powerful tool to strengthen the capacities of the anti-discrimination youth work. So, this time we are organizing a new training course for multipliers, which focuses on play writing techniques: How to set a context for a play, how to create an interesting character and character groups, how to develop the story … and how to make it all work. We will explore traditional but also new methods, how this can be used in your youth work.

2 kommentaari:

  1. Magasin maha :( Kas kohad on täis?

    VastaKustuta
  2. üldiselt konkurents on suur, seega me peale tähtaega laekunud ankeete vastu ei võta, et oleks õiglane nende suhtes, kes õigel ajal ankeedid ära täitsid.

    VastaKustuta