Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 juuni 2014

Tagasi loodusesse! Osale noortevahetuses Saksamaal!

16.-24. august toimub Hemeris, Saksamaal noortevahetus, mille teemaks on looduses elamine ja hakkama saamine. Projekti vältel elatakse ilma elektri ja facebookita metsas telkides, ning õpitakse uusi oskuseid, et looduses ellu jääda. Otsime 4 osalejat vanuses 18-28, kes osaleksid noortevahetuses 16.-24. august ja ühte grupijuhti (18+), kes osaleks ettevalmistaval kohtumisel 18.-21. juuli ja ka noortevahetuses 16.-24. august. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused) ning samuti kaetakse osalejate reisikulud (ja grupijuhi reisikulud ettevalmistaval kohtumisel) väärtuses kuni 170 €. See tähendab, kui leida piletid alla selle hinna, siis on omakulu ei ole - kõik on TASUTA :) Näiteks hetkel on piletid Riia - Weeze - Riia 123 € (lisanduvad piletid Riiga ja lennujaamast projekti toimumiskohta). Kandideerimiseks täida ära ANKEET enne 01. juulit (kaasa arvatud). 

 Loe kindlasti läbi INFOPAKK enne kandideerimist, kus on kirjas põhjalik info kõike projekti puudutava kohta :)


3 kommentaari:

 1. Hei!

  Olen Tõnis Tamme, 17-aastane väga sügava loodushuviga inimene, kes armastab väga metsas käia, metsas telkida, taimi-loomi uurida ning kellele meeldib üleüldse loodus ja bioloogia. Oleksin 100% kindel tulija, kuid küsimus on, et kas oleks võimalik, et ka mina kui 17-aastane saaksin ka sellest väga põnevast ja huvitavast noortevahetusest osa võtta?

  Tervitades,
  Tõnis

  VastaKustuta
 2. Oleme selle küsimuse edastanud korraldajatele, sest mitmed 17-aastased huvilised on projekti vastu huvi tundnud, kuid hetkel pole me veel vastust saanud. Soovitame ankeedi siiski ära täita, ning loodame, et korraldajad annavad vastuse õige pea.

  VastaKustuta
 3. Tere, kas on vōimalik veel registreerida. Vanus on 19

  VastaKustuta