Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 august 2014

EVS projekt Itaalias - kultuurilabor!

03.11.2014 - 03.11.2015 toimub Lõuna-Itaalias Lecce lähedal Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt, mille teemaks on kultuurilabor. Projekti käigus viivad vabatahtlikud läbi erinevaid tegevusi kohalikus kultuuri- ja noortekeskuses. Eestist saab osaleda üks noor vanuses 18-30.  Projekti vältel on vabatahtlikele tasuta elamine, toiduraha (140 €/kuus), taskuraha (115 €/kuus), kindlustus, koolitused ja keelekursused. Samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatuses. 

Kandideerimiseks tuleb saata oma CV ja motivatsioonikiri (kujul eesnimi+perekonnanimi + CV/MOT)  inglise keeles aadressile evs.seiklejad@gmail.com 24.08ks (kaasa arvatud).

Projekti infopakk asub SIIN. Kindlasti tutvu enne kandideerimist (NB! Eesti osaleja saab osaleda ainult culture lab projektis) ja küsimused esita siin samas kommentaaridena.

Kandideerida võivad ainult noored, kes ei ole varem osalenud Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis. 

2 kommentaari:

  1. Tere! Kas antud projektis/organisatsioonis varem osalenud vabatahtlike tegevuse ja muljetega on ka vöimalik kuskil tutvuda (nt blogi, veebileht vms)? Ette tänades!

    VastaKustuta
  2. Tere, kahjuks hetkel meil neid andmeid veel ei ole, sest tegu on Seiklejate Vennaskonna esmakordse partnerlusega antud organisatsiooni projektis.

    VastaKustuta