Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 august 2014

Kandideeri vabatahtlikuks Togosse, Vietnami või Indoneesiasse!

Seiklejate Vennaskonna partnerlusel on valmimas projekt, mille käigus saavad Eesti noored vanuses 18-30 minna kuueks kuuks vabatahtlikuks Togosse, Vietnami või Indoneesiasse. Projekt esitatakse 2. septembri tähtajaks ning projekti rahastus selgub 2015 aasta alguses. Teenistuse perioodiks on planeeritud 1. aprill - 30. september 2015. Vabatahtlikuks minna soovijatelt oodatakse ka oma poolset panust projekti kujundamisel - vabatahtlikud valitaksegi enne projekti esitamist välja, et suurendada projekti heaks kiitmise tõenäosust. Vabatahtlikuks saavad kandideerida ainult need noored, kes pole varem üle kahe kuu pikkust Euroopa vabatahtlikku teenistust teinud. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, erinevad koolitused, keelekursused ja viisakulud. Lisaks kaetakse enamus (teatud juhtudel isegi 100 %) reisikuludest.

Iga projekti kohta saab lähemalt lugeda siit:

TOGO, Aafrika

Kandideerimiseks vali õige ankeet (tuleb lisada ka CV, motivatsioonikiri ja pilt) ja täida see ära enne 8. augustit (kaasa arvatud) - ikka inglise keeles. 

ANKEEDID:


Küsimused palume postitada siia kommentaaridena! 

Näiteks eelnevate vabatahtlike kogemusest Balil saab lugeda blogist: http://voicesofcreativity.blogspot.com/5 kommentaari:

 1. Kas on teada, mitu inimest Eestist saab?

  VastaKustuta
 2. Hetkel on kõigile kandideerijatele saadetud e-mail. Kui kirja pole tulnud, tuleks vaadata igaks juhuks spämmi ja kui ka seal pole, siis kirjutada Seiklejate Vennaskonna e-mailile.

  VastaKustuta
 3. Kas juhul kui kohad ei saa täidetud (äkki juhtub ime), siis tekib enne septembri algust ka hilisem kandideerimisvõimalus?
  Sattusin kahjuks selle konkursi peale alles täna, mistõttu sellise veidi naiivse küsimuse küsin.

  VastaKustuta
 4. saatsin ankeedi 11ndal ja hiljem veel meili aadressile seiklejate.vennaskond@gmail.com, kuid pole teilt midagi kuulnud :(
  endiselt väga tahaksin.
  Helena Kilp

  VastaKustuta
 5. valik on nüüdseks vastuvõtvate organisatsioonide poolt tehtud ning kõiki asjaosalisi valikust teavitatud. Kellele ei ole kirja tulnud, peaks kontrollima spämmi.
  Antud projekti rohkem hetkel kandideerida ei ole võimalik, kuid kui peaks tekkima olukord, kus mingid kohad vabanevad, siis antakse sellest teada siin samas blogis.

  VastaKustuta