Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

23 detsember 2014

Erinevad pakkumised - Euroopa vabatahtliku teenistuse projektid Hispaanias, Portugalis, Kosovos ja Rumeenias


Edastame mõned pakkumised, mis mõeldud neile, kes soovivad järgmisel aastal minna vabatahtlikuks Euroopasse. Kui soov minna suvel/sügisel, tuleks tegutseda kohe!

1) Otsitakse EVS vabatahtlikku Murcia'sse Hispaanias perioodiks 01.09.2015 - 31.07.2016. Projekti teemaks on keskkond ja mahepõllumajandus. Loe projekti kohta lähemalt SIIT. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri: evs.seiklejad@gmail.com ja euroaccioncoordinadora@gmail.com (mõlemale korraga) 5.01.2015ks (kaasa arvatud).  Kirja pealkirjaks pane "SVE INNUENDO" ja oma nimiVanusepiirang 17-30. 


2) Otsitakse EVS vabatahtlikke Kosovosse 6 kuuseks perioodiks (teenistuse algus on tõenäoliselt suvel 2015). Projekti teemaks on noorte aktiivne osalus kodanikuühiskonnas ning erinevad tegevused sellega seoses. Loe projekti kohta lähemalt SIITKandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri: evs.seiklejad@gmail.com ja gojanileon@gmail.com (mõlemale korraga) 3.01.2015ks (kaasa arvatud). Vanusepiirang 18-30. 

3)  Otsitakse EVS vabatahtlikke Arrimali, Portugali perioodiks 01.07-31.12.2015. Projekti teemaks on keskkond ning erinevad tegevused sellega seoses. Loe projekti kohta lähemalt SIITKandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri ja ankeet (lae alla SIIT):  evs.seiklejad@gmail.com ja info@vertigem-app.pt (mõlemale korraga) 10.01.2015ks (kaasa arvatud). Vanusepiirang 18-30. 

4) Otsitakse EVS vabatahtlikku Murcia'sse Hispaanias perioodiks 01.09.2015 - 31.07.2016. Projekti teemaks on töö lastega. Loe projekti kohta lähemalt SIIT. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri: evs.seiklejad@gmail.com ja euroaccioncoordinadora@gmail.com (mõlemale korraga) 5.01.2015ks (kaasa arvatud).  Kirja pealkirjaks pane "SVE CUCURUMILLO" ja oma nimiVanusepiirang 17-30. 

5) Otsitakse EVS vabatahtlikku Murcia'sse Hispaanias perioodiks 01.09.2015 - 31.07.2016. Projekti teemaks on sotsiaalne kaasatus. Loe projekti kohta lähemalt SIIT. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri: evs.seiklejad@gmail.com ja euroaccioncoordinadora@gmail.com (mõlemale korraga) 5.01.2015ks (kaasa arvatud).  Kirja pealkirjaks pane "SVE PROYECTO ABRAHAM" ja oma nimiVanusepiirang 17-30. 

6) Otsitakse EVS vabatahtlikke Rumeeniassse, teenistuse alguseks on august/september ning projekti kestvuseks 9-12 kuud. Projekte on erinevatel teemadel, loe nende kohta lähemalt SIIT. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri: evs.seiklejad@gmail.com ja office.ata@gmail.com (mõlemale korraga) 14.01.2015ks (kaasa arvatud). Mida varem kandideerid, seda suurem võimalus on saada koht endale. Vanusepiirang 18-30. 

Kõigi projektide puhul on tegu Euroopa vabatahtliku teenistuse projektidega. Projektides võib osaleda ainult juhul, kui varem ei ole osalenud üle 2 kuu pikkuses teenistuses. Projektides on vabatahtlikule tasuta majutus, toit jm kohapealne, samuti saab iga kuu taskuraha (see on riigiti erinev). Kaetakse ka reisikulud (vastavalt km arvule), üldiselt katab see 90 - 100 % reisikuludest.

Loe Euroopa vabatahtlikust teenistusest lähemalt meie kodulehelt: 
http://www.seiklejad.org/euroopa-vabatahtlik-teenistus.html.

Kandieerides veendu, et su motivatsioonikiri vastab just sellele konkreetsele projektile ning on omapärane ja huvitav. Oluline on teistest erineda, sest kandideerijaid nendele kohtadele on kindlasti palju, ning pead silma paistma, et sind märgataks. Soovitame kandideerida võimalikult ruttu (isegi kui tähtaeg ei ole kohe, nii on rohkem lootust saada koht endale). Samuti võivad vastuvõtvad organisatsioonid küsida lisainfot või läbi viia skype intervjuu.

Valituks osutumine oleneb just vastuvõtvatest organisatsioonidest, ning selgub hiljemalt jaanuari lõpuks. Projektide rahastus selgub arvatavasti aprillis.

Täiendavad küsimused postita siia kommentaaridena või lisa facebooki kommentaaridena. Kui vajad täiendavaid andmeid saatva organisatsiooni (Seiklejate Vennaskonna) kohta, siis saad need alla laadida SIIT. Samuti võid alati kirjutada evs.seiklejad@gmail.com

3 kommentaari:

 1. TONTON Ayam Adu pukul mati di AGEN BOLAVITA !
  Info selengkapnya hubungi :
  BBM: BOLAVITA
  WeChat: BOLAVITA
  WA: +6281377055002
  Line : cs_bolavita
  Live Chat : www.bolavita.club

  VastaKustuta
 2. logo ayam jago s128 di situs BOLAVITA !
  Bonus Deposit 10% MEMBER BARU DAN CASHBACK S/D 10% !

  VastaKustuta
 3. ayam sabung peru Live Di www.bolavita.site ! Dapat dimainkan menggunakan Android & iOs Kesayangan Anda ! Bonus Deposit pertama sebesar 10% ! Bonus Cashback 5% - 10% ! Daftar sekarang juga

  VastaKustuta