Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 aprill 2015

Ühendkuningriikidesse koolitusele!

09.06 - 17.06.2015 toimub Inglismaal, Gloucesteris kontinentidevaheline koolitus "Euromed". Projekt toob kokku noorsootöötajad 13 riigist: Eestist, Inglismaalt, Poolast, Hispaaniast,  Itaaliast, Armeeniast, Gruusiast,
Aserbaidžaanist, Ukrainast, Egiptusest, Palestiinast, Liibanonist, Jordaaniast. Projekti eesmärgiks on edendada riikidevahelist koostööd ning arusaama. Eestlastele on projektis 3 kohta. Kandideerimiseks peab olema vähemalt 18 aastat vana, ülemist  vanuspiirangut ei ole. Projektis osalemine on tasuta, reisikulud kaetakse 80% 275 euro ulatuses.

Projekti infopakk.
Kaandideerimisvorm on SIIN.
Lisalugemiseks projekti mineja ABC.

Kandideerimistähtaeg on  13. aprill! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar