Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 aprill 2015

EVS vabatahtliku teenistuse projekt Rumeenias - algus 1 juuli!

Otsime EVS vabatahtlikku Izvoarele -sse, Rumeeniasse teenistusse, mis algab 1. juuli 2015 (kestvus 10 kuud). Projekti teemaks on töö noortega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha. Samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (nt on-arrival jt) ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.

Loe projekti kohta lähemalt:
1) 
Projekti infopakk 

Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri evs.seiklejad@gmail.com.

Kandideerimise tähtaeg on 14. mai 2015.

See projekt on Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt, mida saab teha ainult 1 kord elus. Varasemalt võib olla teinud kuni 2 kuust lühiajalist projekti. 
Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teis
ed näeksid (võib-olla on samad küsimused). 

2 kommentaari:

  1. Ma olen nüüd natuke segaduses. Infopakis on juttu Bulgaariast ja arheoloogiast, siin aga on teemaks Rumeenia ja noortega töötamine :) Kas midagi on valesti läinud?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Nii oligi saanud vale link kogemata, aitäh tähelepaneku eest. Nüüd peaks olema õige link :)

      Kustuta