Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 mai 2015

Noortevahetus Portugalis

26. juuni - 6. juuli toimub Sao Jacinto-s, Portugalis noortevahetus, mille teemaks on keskkond ja tervislikud eluviisid. Kandideerima on oodatud kõik noored vanuses 18-30. Eesti osalejatele on 4 kohta (grupijuht on olemas). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti ostetakse osalejatele korraldaja poolt lennukipiletid ja tehakse kindlustus. Majutus on väikeses kohas, kämpingumajades (kuni 7 inimest toas) ning Internetti ei ole :)

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 5. maiks 2015 (kaasa arvatud)
Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki. Alla 18 aastased kahjuks osaleda ei saa. 
Kandideerimine on lõppenud!

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Tere :) Kas sobivad kandidaadid on juba ära valitud?

    VastaKustuta
  2. Kõiki valitud ja mitte valitud kandidaate teavitatakse e-maili teel paari päeva jooksul. Tasub kontrollida ka spämm kausta, sest teinekord mitmele aadressile saatetud kirjad lähevad sinna.

    VastaKustuta