Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 mai 2015

Noortevahetus Prantsusmaal "Green and Young At Heart"

13. - 20. august toimub Grenobles, Prantsusmaal noortevahetus, mille teemaks on keskkond. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25. Eesti osalejatele on 4 kohta. Lisaks osalejatele otsime grupijuhti, kes saaks osa võtta nii ettevalmistavast kohtumisest Pariisis (17.-20. juuni) kui ka noortevahetusest. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 270 € ulatuses (ettevalmistaval kohtumisel 170 € ulatuses). 

Piletid algusega Tallinnast Pariisi 17-20 juuni - vaata hinda SIIN. Alternatiivina päev varem Riiast - vaata SIIN. 
Piletid algusega Tallinnast Genfi 13. - 20. august - vaata hinda SIIN. Lisanduvad rongipiletid kohapeale. 

Vaata ettevalmistava kohtumise päevakava SIIN (NB õiged kuupäevad on 17-20 juuni) ja noortevahetuse kava SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 14. maiks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 
Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  
NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kui kandideerid samaaegselt mitmesse projekti, too lisainfos välja oma esimene eelistus! Praktika on näidanud, et copy-paste avaldused ei ole väga edukad :)

1 kommentaar: