Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 mai 2015

Koolitajate koolitus Šveitsis

6. - 14. september toimub Leysinis, Šveitsis koolitus, mille teemaks on liidrioskuste arendamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 300  ulatusesProjektis on korraldajate poolne osalustasu 50 €. 

Vaata Tallinn - Genf lennupiletite hindu SIIN. Lisanduvad rongipiletid kohapeale. 

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 14. maiks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks).  NB! Arvesse lähevad ainult ankeedid, kus Seiklejate Vennaskonna poolne vorm on täidetud (hiljem tuleb ka täita korraldaja poolne vorm, kui seda alles siis kui osutud valituks). 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

Kui kandideerid samaaegselt mitmesse projekti, too lisainfos välja oma esimene eelistus! Praktika on näidanud, et copy-paste avaldused ei ole väga edukad :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar