Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 mai 2015

Noortevahetus Hispaanias fotograafiast

13. - 20. juuli toimub Purchenas, Hispaanias noortevahetus, mille teemaks on fotograafia ja kunst. Kandideerima on oodatud kõik noored (s.h. noortega töötavad inimesed) vanuses 18-30. Eesti osalejatele on 5 kohta (grupijuht 18+). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 400 € ulatuses (6 mai seisuga saadaval palju erinevaid kombinatsioone, mis mahuvad hinna piiresse).
Projekti on vaja kaasa võtta fotokas.  

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 8. maiks 2015 (kaasa arvatud)
Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki. Alla 18 aastased kahjuks osaleda ei saa. 
NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar