Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

11 september 2015

Koolitus Hollandis (LGBT)

14. - 21. november toimub Haagis, Hollandis koolitus, mille teemaks on LGBT teemad (LGBT õigused, LGBT seoses noorsootööga). Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid, aktiivsed noored ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud  275  (teatud juhtudel kuni 360 €) ulatuses

Tutvu projekti infopakiga SIIN.  NB! Infopakis valed kuupäevad, õiged on 14.-21. november 2015. Projekti ajakava asub SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET Kandideerimise tähtaeg on 12.09 (kaasa arvatud).

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www.bolavita.site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta