Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 september 2015

Noortevahetus Rootsis

11.- 20. oktoober toimub Karlstadis, Rootsis noortevahetus, mille teemaks on tervislik eluviisKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15 - 30. Eesti osalejatele on 20 kohta (2 grupijuhti 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses.


Projektis on kohal Eesti, Türgi ja Rootsi osalejad. Majutus infot vaata siin. Projektis on erienvad mitteformaalsed tegevused, räägitakse tervislikust eluviisist, toitumisest ja väljakutsetest oma elus (nt hirmud ja nendest üle saamine). Programm on VÄGA paindlik, seega see ilmselt selgub kohapeal :)

Ilmselt toimub minek laevaga Stockholmi ning korraldajad tulevad sinna vastu. 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 27. septembriks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www.bolavita.site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta