Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 november 2015

Partnerlusseminar Eestis "Be Gentle - Explore Gender!"

6.-15. detsember toimub Vidrikesel, Eestis partnerlusseminar, mille teemaks on sooline võrdõiguslikkus ja sellega seotud teemad. Partnerlusseminari eesmärgiks on luua uusi algatusi antud valdkonnas. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse bussipiletid. Koolitusel on osalustasu 50 €.  

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET Hetke seisuga (01.12) 1 vaba koht! 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar