Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

10 detsember 2015

Koolitus eneseanalüüsist UKs

10.-18. jaanuar 2016 toimub Snowdonias, Wales'is koolitus, mille teemaks on eneseanalüüs. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 245  ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN. Algne ajakava asub SIIN

Vaata sobivaid lende algusega Tallinnast SIIT (NB mitte kõik lennud ei sobi, infopakis täpsem info mis kellast peab saabuma, seega sobib nt. 05.30 hommikune lend Tallinnast). 

Kandideeri kuni 27.12.2015 (kaasa arvatud) täites ära ankeedi SIIN.

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). Samuti tuleb koheselt olla valmis ära täitma ka korraldajate poolne ankeet. 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Ega ei ole mõnda vaba kohta järel?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Tere, kahjuks mitte. Kui kandideerimine on lõppenud, siis on ka kohad läinud, kui just kuulutuses ei ole kirjas teisiti.

      Kustuta