Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

24 detsember 2015

Noortevahetus Inglismaal - sotsiaalne ettevõtlus

11.-17. jaanuar toimub Põhja-Inglismaal noortevahetus, mille teemaks on sotsiaalne ettevõtlusKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18 - 30. Eesti osalejatele on 4 kohta (grupijuht on olemas).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 50 €. 

Projekti infopakk asub SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 28.12ks (kaasa arvatud).

Alla 100 € on piletid näiteks Riia-London-Riia, vaata hinda SIIT. Antud hinna puhul on arvestatud lisapäevadega tulles ja minnes, sest Londonist Sheffieldi sõit võtab aega. Näiteks ca 2 tundi rongiga, bussiga ca 4 h (+transfer lennujaamast, kuigi on ka otsebusse). Vaata soodsaid bussi/rongi pileteid SIIT. Hetkel oli saada bussipileteid hinnaga alates 1 £. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar