Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 aprill 2016

Noortevahetus Portugalis

4.-11. juuli toimub Braganca's, Portugalis noortevahetus, mille teemaks on matkamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 13-18 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 7 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 400 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Antud projekti puhul ostab piletid korraldaja! :)

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus :)

Antud projekti puhul on ka oluline teada, et projektist on oodata rahulikku atmosfääri (st tuleb valmis olla ka teinekord ootama ja rahulikult võtma - mõtle enne kandideerimist, kas see sulle sobib :)). Matkamist kartma ei pea, sest matkad mis tehakse (2-3 matka) on vahemikus 5 - 10 km, et kõik ligi 60 osalejat sellega ikka hakkama saaks :)

Enne projekti toimub osalejatele kohustuslik kokkusaamine Eestis :)
Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 02.05ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles. Kui sa oled vanem kui 18, ära palun osalejaks kandideeri, sest see projekt on just mõeldud kuni 18-aastastele. Küll võib kandideerida grupijuhiks :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar