Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 aprill 2016

Noortevahetus Itaalias

4.-11. mai toimub Casertas, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on kultuuride vaheline õppimine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 14-20 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).
NB! Projekt on sobilik neile, kellele meeldib kaootilisus ja kes on ajalises osas paindlikud. Samuti on vajalik kannatlikkus - julgeme sellise info välja tuua võttes arvesse meie suhtlust korraldajatega e-maili teel (lihtsalt, et te arvestaks juba ette, et asjade korraldamine ei ole igal pool nii kiire kui Eestis - võimalus kultuuride vaheliseks õppeks!) :)

Grupijuhil tuleb osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel 18.-21. aprill 2016. Ettevalmistava kohtumise piletid kaetakse ka 270 € ulatuses. 

Vaata projekti infot SIIN. Asukoha info on SIIN. Ettevalmistava kohtumise kava SIIN ja projekti päevakava SIIN

Vaata sobivaid pileteid Tallinnast Napolisse SIIN. Samas hinnaklassis on ka piletid ettevalmistavale kohtumisele. NB! Läbi Türgi lendamisel on vajalik pass :)

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Grupijuhiks kandideerimise tähtaeg on 08.04. Osalejaks kandideerimise tähtaeg on 10.04. NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:

  1. Mulle meeldib see Itaalia projektide juures olev info alati, aga jah, nii palju kui on osalisi Itaaliast olnud, siis aeg käib neil teisiti kui meil.

    VastaKustuta