Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 märts 2016

Noortevahetus Türgis

30. aprill - 8. mai toimub Arsuz'is Türgis noortevahetus, mille teemaks on diskrimineerimise vastane võitlus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-25(30) (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT). 

Üks võimalik variant on minna Helsingist Istanbuli ja edasi kohaliku bussi /lennuga, vt hinda SIIN. Näiteks odav on lennata Adanasse, vt hinda SIIN
Mugav on ka minna Turkish airlines otselennuga Tallinnast Istanbuli ja siis lennata edasi kohaliku lennufirmaga, vt hinda SIIN


Vaata projekti infopakki SIIN
Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Osaleja olemas! NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar