Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 märts 2016

Koolitus "Stop Feeling Sorry, Start Acting!"

10. - 20. aprill toimub Vidrikesel, Eestis koolitus, mille teemaks on "Ei vihakõnele" liikumine ja inimõigused. Koolitusel räägime sellest kuidas võidelda vihakõnega online ja offline, jagame häid praktikaid ning tutvume Bookmarks manuaaliga. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse bussipiletid. Koolitusel on osalustasu 50 €.  Juhul kui osalustasu on takistuseks, siis meie kogemuse põhjal on tihti tööandja/kool/kohalik omavalitus valmis tasuma osalustasu ise. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET  Hetke seisuga (18.03) üks vaba koht! :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis.

3 kommentaari:

 1. Tere! Mis on projektis osalemise vanusevahe? Tundub põnev projekt! Kas võib kaasa võtta ka koera kui osutun valituks? (koer on väike ja väga sõbralik ning koolitatud kutsikast saati, osaleb laste sünnipäevadel trikikoerana, võistlustel nii Eestis kui ka välismaal jne).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Otsene vanusepiirang puudub, aga olulisem on motivatsioon ja huvi teemaga edaspidi tegeleda.
   Kahjuks koera kaasa võtta ei saa, see on majutuskoha reeglitega vastuolus (varasemalt kunagi keegi küsis sama).

   Kustuta