Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

28 märts 2016

Noortevahetus Türgis

17.-26. aprill toimub Karaman-Ermenek -is, Türgis noortevahetus, mille teemaks on looduses elamine ja aktiivne eluviis. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (05.04) 1 vaba koht! (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

 1. Tere

  Kas kandideerida saavad ka alla 18 aastased noored või on vanusepiirang väga kindlalt paika pandud? Saan suvel 17 ja oleksin huvitatud.

  Tänud

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vanusepiirang on väga range, juba täpsustasime seda :(

   Kustuta