Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 märts 2016

Noortevahetus Bulgaarias

20.-27. mai toimub Bansko's, Bulgaarias noortevahetus, mille teemaks on "Ei vihakõnele!" liikumine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 20 € ja Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Vaata projekti infopakki SIIN. Vaata projekti ajakava SIIN.

Vaata pileti hindu Tallinnast Sofiasse SIIN. Riiast Sofiasse SIIN. Kõige odavam on kombineerida erinevaid odavlennufirmasid, võimalike variante uuri SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 15.03.2016ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar