Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 märts 2016

Partnerlusseminar Palermos

9.-15. mai toimub Palermos, Itaalias partnerlusseminar, mille teemaks on varjane kooli poolelijätmine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+), kes tahavad antud teemal teha uusi projekte. Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatuses (katab hetkel 100 %). Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Soodne variant lennuks, vt hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN. Projekti ajakava asub SIIN (lae all ja ava excelis).

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 05.03.2016ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar