Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 veebruar 2016

Noortevahetus Hispaanias

15.-21. mai toimub Valencia-s, Hispaanias noortevahetus, mille teemaks on kiusamise vastane võitlus ja selle ennetamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 14-19 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Ootame kandideerima just koolinoori, sest ilmselgelt on see oluline teema just põhi- ja keskkoolis. Kui oled 18+ kandideeri pigem grupijuhiks. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 270 € ulatuses. Ilmselt ostab korraldaja ise osalejatele piletid :) (See ei ole kindel, aga võib olla üks variante).  Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (Loe SIIT, mis see on :)).

Alla 18-aastastel on projektis osalemiseks vaja vanema kirjalik nõusolek. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 03.03.2016ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Kas grupijuht võib olla vanem kui 19?

    VastaKustuta
  2. Muidugi, 18+ tähendab 18-99 moreless :) Grupijuhi kohale otsime pigem kogenud inimest, vanus pole oluline (välja arvatud, et grupijuht ei saa olla alaealine).

    VastaKustuta