Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 veebruar 2016

Koolivaheaja noortevahetus Portugalis

18.-24. märts toimub Vila Realis, Portugalis noortevahetus, mille teemaks on tants. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-23 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 7 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti ostavad korraldajad osalejatele lennupiletid. 
Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 08.02ks (kaasa arvatud).   NB! osalejate vanuse piir on 16-23 (mitte infopakis toodud info) ja taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Projektis on vabatahtlik osalustasu - loe lähemalt, mida see tähendab SIIT

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

7 kommentaari:

 1. Mis organisatsioon Portugalis vastu võtab? :)

  VastaKustuta
 2. Zona Livre - https://www.salto-youth.net/tools/otlas-partner-finding/organisation/zona-livre-associacao-cultural.9718/ :)

  VastaKustuta
 3. Kahjuks ei saa avada projekti infopakki, link ei tööta :(

  VastaKustuta
 4. Peaks töötama, seni teistel on ilmselt töötanud, sest kandideerijad on päris palju kellelgi pole olnud probleemi lingiga. Äkki tasub proovida teise seadmega (näiteks arvutis, kui telefon ei avane või vastupidi?). Fail ise on pdf ja google drive keskkonnas. Kui ikka ei saa, jäta oma mail ja saame saata e-mailile.

  VastaKustuta
 5. Magasin kandideerimise tähtaja maha, kui tarvis meesterahvaid projekti osalema...

  VastaKustuta
 6. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 7. Tere,


  Magasin samuti tähtaja maha.
  Oleksin huvitatud grupijuhi kohast, kui on veel äkki võimalus kandideerida/huvi grupijuhi vastu.
  Oman pikaajalist kogemust nii tantsuõpetaja kui ka noorsootöötajana.


  Lugupidamisega,
  Grete

  VastaKustuta