Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 veebruar 2016

Noortevahetus Poolas

12. - 20. märts toimub Poronin'is Poolas noortevahetus, mille teemaks on keskkonna kaitse ja roheline mõtlemine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 170 € ulatuses. Projektis on vabatahtlik osalustasu! (Loe SIIT, mis see on :)). 

Variant lennukiga minemiseks, vaata hinda SIIN (hind on muutuses, hetkel ca 130 €). Edasi Poroninisse üks sund ca 10-15 €.
Võimalik on ka minna bussiga, Tallinn - Krakow - Tallinn odavaim variant on ca 60 €, Tallinn - Varssavi - Tallinn ca 45 € (mõlemad hinnad on edasi-tagasi). Vaata ise hindu SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar