Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

09 veebruar 2016

Noortevahetus Rumeenias

21.-31. märts toimub Poiana Negrii's noortevahetus, mille teemaks on tervislikud eluviisid. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 9 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT). 

Minnes "tavalennufirmaga" on üks variant see SIIN (infopaki juhiste järgi on sobiv Turkish airlines variant) või Riiast LOT SIIN (see variant on päev varem sinna ja päev hiljem tagasi).

Minnes odavlennufirmaga saab sinna minekuks kasutada Riiast algusega SEDA varianti (ca 67 € hetkel) ja tagasi tulekuks SEDA varianti Tallinna (73 € ). Kokku siis ca 140 €. NB! Lingid on dünaamilised, seega lennud ja hinnad muutuvad pidevalt :)

Vaata projekti infopakki SIIN. Ajakava asub SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 15.02ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar