Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 veebruar 2016

Noortevahetus Sitsiilias

22. veebruar - 1. märts toimub Palermo lähedal, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on meedia. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 7 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), lennupiletid hüvitatakse 270 € ulatuses. 
Soodsaim lennuvariant (mugavaim) tundub olevat, kui lennata läbi Istanbuli (vajalik pass, mõlemal suunal Istanbulis tasuta ööbimine 4* hotellis), vaata hinda SIIN. Cataniast Palermosse saab bussiga. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Projektis on vabatahtlik osalustasu - loe lähemalt, mida see tähendab SIIT

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 08.02ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar