Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

09 veebruar 2016

Noortevahetus Itaalias märtsis

15. -22. märts toimub Pompei's, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on noorte tööpuudus, kultuuride vaheline dialoog ja kunst. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 17-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), lennupiletid hüvitatakse 270 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 25 € (kasutatakse paremate tingimuste tagamiseks ja väljasõitudeks) ja Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT). 

Soodsaim lennuvariant (mugavaim) tundub olevat, kui lennata läbi Istanbuli (vajalik pass, mõlemal suunal Istanbulis tasuta ööbimine 4* hotellis), vaata hinda SIIN. Hetkel hind väga soodne :)
Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 13.02ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar