Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

11 veebruar 2016

Noortevahetus Türgis

20.-27. märts toimub Nigde's, Türgis noortevahetus, mille teemaks on keskkonna alane teadlikkus ja keskkonnakaitse. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT). 

Ilmselt kõige odavam kohale saamise võimalus on lennata Istanbuli kas Tallinnast/Riiast/Helsingist, ning edasi bussiga. Üks variant nt siin. Buss Istanbul - Nigde on umbes 25 € üks suund. 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 14.02ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar