Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 veebruar 2016

Noortevahetus Istanbulis mais

2. - 10. mai toimub Istanbulis, Türgis noortevahetus, mille teemaks on tervislikud eluviisid. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 7 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT). 

Grupijuht ja üks osaleja saavad osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel 1.-4. aprill 2016. Ettevalmistaval kohtumisel on samuti tasuta majutus, toit ja kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses. Ettevalmistaval kohtumisel osalejatel on kohustus osaleda noortevahetul ka (nii ei saa, et osaleda ainult ettevalmistaval kohtumisel). 

Ettevalmistavale kohtumisele kõige otsem lend, vaata hinda SIIN.

Noortevahetuse piletite hinda vaata SIIN.

Mõlemal juhul algusega Riiast on piletid tunduvalt odavamad. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 29.02ks (kaasa arvatud).   NB! Taotlusvorm tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar