Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 veebruar 2016

Noortevahetus Berliinis

11. - 20. märts toimub Berliinis, Saksamaal noortevahetus, mille teemaks on põgenikud ja nende suhtes positiivse hoiaku loomine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), sõidupiletid hüvitatakse 170 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 20 €.

Grupijuht ja üks osaleja saavad osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel 26 - 28. veebruar 2016. Ettevalmistaval kohtumisel on samuti tasuta majutus, toit ja kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses. Ettevalmistaval kohtumisel osalejatel on kohustus osaleda noortevahetul ka (nii ei saa, et osaleda ainult ettevalmistaval kohtumisel). 

Ettevalmistavale kohtumisele on kõige odavam lennata otselennuga Riiast, vt hinda SIIN. Tallinnast on kallim, vaata hinda SIIN.

Noortevahetuse piletite hinda algusega Riiast vaadake SIIN. Algusega Tallinnast SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN.

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar