Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 veebruar 2016

EVS vabatahtliku teenistuse projekt Rumeenias töö lastega

Erandkorras 1 vaba koht - ootame ainult noormeeste avaldusi (projektis on juba 2 Eesti neiut). Teenistust tuleks alustada ASAP (hiljemalt 1. aprill

01.04.2015 - 01.08.2016
 toimub Sighisoaras, Rumeenias Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt, mille teemaks on töö lastega. Projekti käigus viivad vabatahtlikud läbi erinevaid töötubasid ja korraldavad üritusi. Samas saavad nad ka uusi teadmisi ja oskuseid antud valdkonnas. Eesti osalejatele vanuses 18-30 on kaks kohta.  Projekti vältel on vabatahtlikele tasuta elamine, toiduraha (100 €/kuus), taskuraha (60 €/kuus), kindlustus, koolitused ja keelekursused. Samuti kaetakse reisikulud edasi-tagasi 275 € väärtuses. 

Kandideerimiseks tuleb saata oma inglise keelne CV, motivatsioonikiri (kujul eesnimi+perekonnanimi +MOT/CV) samaaegselt wildcarpathia@gmail.com ja evs.seiklejad@gmail.com (saatke kiri mõlemale meiliaadressile korraga, et näeksime, et ka Rumeenia pool on kirja saanud). Kandideerijatel tuleb olla valmis skype intervjuuks korraldajatega.

Kandideeri KOHE - hetke seisuga koht vaba (29.02.2016).
Projekti infopakk asub SIIN. Kindlasti tutvu enne kandideerimist ja küsimused esita siin samas kommentaaridena.

Loe ka kindlasti vabatahtliku juhendit Euroopa Noored lehel: http://euroopa.noored.ee/rahastus/euroopa-vabatahtlik-teenistus/vabatahtlikule/


Kandideerida võivad ainult noored, kes ei ole varem osalenud pikaajalises (2+ kuud) Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis.

2 kommentaari:

  1. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

    VastaKustuta
  2. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

    VastaKustuta