Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 oktoober 2016

Noortevahetus "'Add +1 Value to Life'' Türgis

1.- 9. detsember toimub Ankaras, Türgis noortevahetus, mille teemaks on erivajadustega noorte kaasamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-26, s.h. ühel erivajadustega noorel on võimalus tulla koos saatjaga. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis ei ole osalustasu. Täiendavad küsimused: seiklejate.vennaskond@gmail.com. 

Üks võimalik lennuvariant, vt hindu SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Osalejad leitud!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar