Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 detsember 2016

EVS vabatahtlikuks Itaaliasse! Keskkonna ja loomakaitse teemalised projektid :)

Otsime vabatahtlikku kahte erinevasse projekti Itaalias (projektide kestvus ca 6 kuud, algusega mai-juuni 2017. Kandideerida saavad 18-25 aastased huvilised. Esimese projekti teemaks on keskkonnakaitse ja teise projekti teemaks töö loomade päästekeskuses.

Vaata lähemalt projektide infot SIIN ja SIIN. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond (vajaliku info saatva organisatsiooni kohta leiab SIIT).

Projektis on vabatahtlikule tasuta majutus, toit ja tegevused. Kaetakse reisikulud olenevalt vahemaast 275 €/360€ ulatuses. Samuti on vabatahtlikule igakuine taskuraha (115 €) ja vabatahtliku kindlustus. Enne minekut ka ettevalmistus. 

Kandideerimiseks täida ära korraldajate ankeet (vt projektikirjelduse juures) ja kui saadad neile oma CV, saada see ka meile paralleelselt (pane koopia) aadressile: evs.seiklejad@gmail.com. Kandideerijatel tuleb olla valmis skype intervjuuks korraldajatega.

Kandideeri enne 12.01.2017 (kuid mida varem, seda parem). 


Loe ka kindlasti vabatahtliku juhendit Noorteagentuuri lehel: http://euroopa.noored.ee/rahastus/euroopa-vabatahtlik-teenistus/vabatahtlikule/

Kandideerida võivad ainult noored, kes ei ole varem osalenud pikaajalises (2+ kuud) Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis. Pikka (2+ kuud) Euroopa vabatahtlikku teenistust saab teha vaid korra elus :)

Palume lisada kõik küsimused kommentaaridesse :)

7 kommentaari:

 1. Tere
  Kas on teada ka mõlema projekti täpseid kuupäevi, millal need algavad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nagu ühe projekti infos on välja toodud, on plaanitud algusaeg 15. juuni. Teisel on planeeritud algusaeg mai, aga meie hinnangul on see ebarealistlik, seega on tõenäolisem juuni. Seda tulenevalt sellest, et projekt esitatakse veebruari tähtajaks, rahastusotsus selgub kuskil aprilli lõpus, ning kulutusi tegema võib hakata alates maist (pileteid ostma jne).
   Seega ilmselt algavad projektid kõige varem mõlemad umbes 15. juuni, aga võib olla ka, et alles näiteks 1. juuli. Ilmselt oleneb see ka sellest, kuidas lepitakse kokku välja valitud vabatahtlikuga :)

   Kustuta
 2. Kas kandideerida saavad vaid üliõpilased?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kandideerida võivad kõik huvilised vanuses 18-25. Vajalik on motivatsiooni olemasolu, ei pea olema üliõpilane või õppima kuskil.

   Kustuta
 3. Tere!

  Kas jaanuari lõpus 26-aastaseks saaval inimesel oleks samuti võimalik kandideerida?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma arvan, et see on ok, sest tegelikult ametlikult on EVSi vanusepiir kuni 30. Seega juhul kui neile kandidaat meeldib, siis ei tohiks olla vahet kas vabatahtlik on teenistuse ajal 25 või 26.

   Kustuta