Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

23 august 2017

EVS vabatahtlikuks Inglismaale "Volunteer for change" ASHA keskusesse

Otsime EVS vabatahtlikku ASHA keskusesse, SuurbritanniasTeenistus kestab 9. oktoober 2017 - 10. august 2018. Projekti teemaks on töö kohalikus kogukonnas ja ASHA keskuses. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (5 € /päevas)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN ja loe eelmiste vabatahtlike kogemusi SIIN

Kandideerimise tähtaeg on ASAP (kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Hetke seisuga (30.08) koht vaba. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja ankeet (lae alla SIIT) paralleelselt (sama e-mailiga) aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja evs@ashacentre.org

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :) Hetkel on eelnevas projektis ka eesti vabatahtlik! :)

1 kommentaar: